Kategorie: Wszystkie | Bransoletki | Kolczyki | Komplety | O mnie i cała reszta | Wisiory i Naszyjniki
RSS
niedziela, 27 września 2009
Przy kominku siadam...

To blog pełen cudownych aniołków, króliczków i innych niesamowitych dzieł oraz pięknych zdjęć, warto tam zaglądać, atmosfera wspałania! A dla łasuchów też znajdą się pyszności:)

Jest to jedne z przytulnych miejsc w necie, ktore odwiedza się głównie dla cieplutkiej atmosfery. Monika ma swój bardzo charakterystyczny i rozpoznawalny styl, a te milusie króliczki są bardzo starannie i z wielką precyzją uszyte. I mają w sobie tyle uroku, emanuje od nich mnóstwo pozytywnej energii i ...  są podobne do Moniki :) która jest osobą wszechstronnie uzdolnioną, barwną i perfekcjonalistką. Oprócz tego czuje się pasję Moniki i bardzo przyjemnie czyta blogi. Także nam nadzieję, że niedługo będę czytać jej książki :)

A poniżej sympatyczny Króliczek którym zostałam obdarowana. Monika miała dobry gest...
:)

Zapraszam na blog Moniki który ma swój specyficzny klimat. Prawdziwa uczta dla oczu i duszy :)

http://pokojzkominkiem.blogspot.com/

sobota, 19 września 2009
Przygarnij Indiańce - Candy

Do wygrania kolczyki indiańskie :)

Zapraszam na malutkie candy plecionkowe. Zapisy trwają do 10 października.

Szczegóły na   http://kolczykiindianskie.blox.pl/html

poniedziałek, 03 sierpnia 2009
Zmiany, zmiany, zmiany....

Robię porządek na blogu. Na tym starym będą zdjęcia biżuterii nieplecionkowej ;) pozostałe zostały usunięte i pomału zostaną przeniesione w odpowiednie miejsce ;)

Natomiast na wszlakie plecionki i inne indiańskie klimaty zapraszam na:

http://kolczykiindianskie.blox.pl/html

Zaglądajcie, bo za jakiś czas przygotuję Candy ;)

czwartek, 21 sierpnia 2008
Hmmm...
Nie wiem, czy ktoś mi zrobił przykry dowcip i skasował mój wcześniejszy blog. I mam do tego poważne podejrzenie, gdyż po kilku dniach, chcąc wpisać nową notkę, w ogóle nie mogłam się dostać na tamtego bloga :( i niie pomogły żadne sposoby, aby go przywrócić. To było głupie  czyjejś strony i bardzo przykre postępowanie kogoś!!! bardzo!!!!!
Biżuteria artystyczna - kolczyki Katalog Stron Kobiet ekspozycje sztuki Portal Sztuka kosmetyka, uroda, zdrowie Katalog Sztuki Polskiej